Taxi oferta

Kasy fiskalne

Elzab Teta

Nowość na runku specjalizowanych urządzeń fiskalnych. Elzab Teta to kasa z elektroniczną kopią paragonów. Posiada kolorowy, graficzny wyświetlacz, dotykową klawiaturę kontekstową umożliwiającą intuicyjną obsługę. Indywidualna konfiguracja wyglądu ekranów (wyświetlane informacje, zestaw klawiszy oraz ich układ i kolorystyka). Współpracuje z taksometrem CB Electronics Cezar od 2006r. 

Novitus Vega Taxi

VEGA Taxi jest profesjonalną kasą fiskalną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Kasa została od podstaw zaprojektowana pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii w dziedzinie mikroelektroniki. Wymiary urządzenia sugerują, iż jest to raczej kalkulator, podczas gdy w rzeczywistości jest to nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenie fiskalne. Współpracuje z taksometrem CBElectronics Cezar lub Novitus Taxel TX-06

Taksometry

CB Electronics Cezar

Taksometr elektroniczny CEZAR Fiskalny przeznaczony jest do naliczania i wskazywania należności za przejazd taksówką, według określonych taryf, za przebytą drogę lub czas wynajęcia pojazdu.Praca taksometru polega na jednoczesnym pomiarze drogi przebytej przez pojazd oraz czasu wynajęcia i przeliczaniu tych wielkości według obowiązujących taryf na opłatę wskazywaną na wskaźniku opłaty. Opłata za wynajęcie naliczana jest za czas lub za drogę w zależności od tego, która z tych wielkości przeliczona na jednostkę opłaty narasta szybciej.

Novitus Taxel TX-06

Taksometr elektroniczny ma możliwość pracy w pojeździe z elektronicznym wskaźnikiem prędkości (bez linki). Posiada wbudowany wewnętrzny układ samokontroli sygnalizujący wszelkie nieprawidłowości w pracy taksometru.Kasotaksometry

Novitus Taxi e

Taksometr elektroniczny typu NOVITUS TAXI E jest przeznaczony do zliczania opłat za przejazdy taksówką. Może być stosowany w każdym pojeździe mechanicznym posiadającym podzespół przekazujący informacje o przebytej drodze (linka lub impulsy elektryczne). Taksometr jest urządzeniem pomiarowym, które wylicza opłatę na podstawie impulsów drogi oraz czasu w sposób skokowy. Zwiększanie licznika uzależnione jest od zaprogramowanych nastaw oraz wybranego systemu (S1, S2, D1, D2). Wszystkie obliczenia matematyczne prowadzone są z dokładnością 0,001. Czas w taksometrze liczony jest z dokładnością 0,001 s (1ms). Wewnętrzny licznik przebytej drogi ma dokładność 0,0001m.


Skontaktuj się z nami

Siedziba

Womar
ul. Brożka 11, 41-800 Zabrze
(os. Kopernika)

Dział Handlowy: 693-271-353
Dział Serwisu: 606-782-164

E-mail: biuro@womar.net

Oddział Gdynia:

ul. Chwarznieńska 170 c, 81-602 Gdynia (obok dawnego Las Vegas)

Dział Handlowy: 570-737-274
Dział Serwisu: 535-982-702

Znajdź nas na Facebook